Atlas województwa lubelskiego

Nowy atlas województwa lubelskiegoNa stronie Urzędu Statystycznego w Lublinie ukazał się wpis o publikacji najnowszego atlasu statystycznego.

11.07.2014 opublikowany został Statystyczny Atlas Województwa Lubelskiego 2012. Atlas dostępny jest do pobrania na stronie Urzędu Statystycznego w Lublinie. Najnowszy atlas to cztery rozdziały poświęcone kolejno: położeniu, środowisku, społeczeństwu i gospodarce.

 
Na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego możemy przeczytać:

Publikacja adresowana jest do wszystkich osób zainteresowanych województwem lubel­skim, tj. zarówno do mieszkańców naszego regionu jak również do pracowników administracji samorządowej i rządowej, pracowników naukowych, nauczycieli, studentów, uczniów oraz me­diów. Zgromadzone w niej informacje w postaci materiału graficznego wzbogacą wiedzę każdego na temat zróżnicowania społeczno-gospodarczego regionu oraz pozwolą na dokonanie różnego rodzaju analiz i porównań województwa lubelskiego z innymi regionami w kraju. Informacje w formie graficznej mogą być ponadto pomocne w procesie podej­mowania różnego rodzaju decyzji na płaszczyźnie osobistej, lokalnej i regionalnej.

Zachęcam do odwiedzenia strony Urzędu Statystycznego w Lublinie i pobrania atlasu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s