KERG – test aplikacji

Kerg - subiektywna ocena nowej aplikacji dla geodetówW ostatnim wpisie mówiłem o nowej aplikacji do zarządzania pracami geodezyjnymi. W odpowiedzi na komentarz jednego z czytelników bloga postanowiłem przeprowadzić subiektywny test aplikacji na własnym smartfonie.

Na pierwszym zrzucie ekranu mojego smartfona widzimy ekran logowania. Dowiadujemy się, że jest to wersja 1.0, wersja testowa powstała w 2014 roku i wypuszczona przez firmę ENCOM.

Przejdźmy dalej.

 

KERG aplikacja dla geodetów Na kolejnym zrzucie ekranowym widzimy główny ekran aplikacji. Będziemy tutaj w najbliższym czasie widzieć elementy, które dodamy. Widać również, że mamy tutaj możliwość wyszukiwania wśród już dodanych oraz dodanie nowego. Lecimy zatem dalej.

 

 

 

KERG aplikacja dla geodetówTutaj widzimy ekran nowego zlecenia. Mamy tutaj nr zlecenia, jego nazwę, typ, lokalizację, KERG, opis oraz cenę. Poniżej możemy wpisać dane klienta – umożliwia to później kontakt z nim z poziomu aplikacji. Te opcje również zostały przeze mnie sprawdzone – działa zarówno wysyłanie wiadomości ( z poziomu aplikacji lub poprzez wiadomości w telefonie ) oraz wykonywanie połączeń do klienta. Jest to genialne uproszczenie pomagające zaoszczędzić wiele czasu.

 

 

KERG aplikacja dla geodetówTutaj widzimy wspomniany przeze mnie panel wysyłania wiadomości. Wpisujemy tutaj nr tel klienta oraz treść wiadomości.

 

 

 

Osobiście jestem skłonny polecić tą aplikację. Jest to dobry organizer dla każdego geodety. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj opcja wysyłania sms i dzwonienia z poziomu aplikacji, które to opcje pozwalają na zaoszczędzenie czasu.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “KERG – test aplikacji

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s