3 miliony nowych punktów w Emapie

Geodeta Wolski powraca. Przepraszam moich czytelników za tak długą nieobecność. Wracam z nowinami. Mianowicie – Emapa uaktualniła się o 3 miliony nowych punktów adresowych, o drogi ekspresowe, plany miast i wsi oraz nawet o szlaki turystyczne. Udostępniono zaktualizowaną bazę MapSet Polska.

Liczba dodanych punktów robi wrażenie, czyż nie? 3,3 miliona dokładnie bije po oczach. Teraz wszystkich punktów jest 6,4 mln. Dodano więc więcej niż było, a to naprawdę wielki plus i gratulację dla Emapy. Dodano ponad 2 tysiące ulic z nazwą. Teraz całkowita długość dróg wynosi ponad 3,5 tysiąca kilometrów. Do nowej mapy Polski dodano S8 Sieradz – Łask, S69 Bielko-Biała – Rybarzewice czy S11 Rokietnica – Tarnowo, czyli aktualizacje są nowe i.. aktualne. Dodatkowo zmieniono ulicę Łąkową w Łodzi, I etap obwodnicy Płocka oraz obwodnicę wewnętrzną w Koszalinie.

Rozbudowano także warstwę turystyczną, jak co kwartał zresztą. Dodano przeszło półtora tysiąca turystycznych POI, a także niemal tysiąc kilometrów szlaków turystycznych. Ponad 300 kilometrów nowo dodanych tras to szlaki rowerowe i piesze. Uzupełniono głównie okolice Gór Izerskich, Karkonoszy i niedalekich rejonów Szczecina. Wszystko dostępne jest już na portalu Emapy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s